Parafia rzym-kat. p.w. NMP Królowej Polski w Żninie Archidiecezja Gnieźnieńska- Mały Kościół Żnin

Parafia NMP Królowej Polski w Żninie - Archidiecezja Gnieźnieńska. Na stronie znajdą Państwo wiele przydatnych i ciekawych informacji. m.in. Ogłoszenia,

OVERVIEW

The web page parafiamariackaznin.com.pl currently has a traffic classification of zero (the smaller the higher page views). We have downloaded twenty pages inside the domain parafiamariackaznin.com.pl and found one website referencing parafiamariackaznin.com.pl.

PARAFIAMARIACKAZNIN.COM.PL TRAFFIC

The web page parafiamariackaznin.com.pl has seen fluctuating amounts of traffic all round the year.
Traffic for parafiamariackaznin.com.pl

Traffic ranking (by month) for parafiamariackaznin.com.pl

Traffic ranking by day of the week for parafiamariackaznin.com.pl

LINKS TO PARAFIAMARIACKAZNIN.COM.PL

WHAT DOES PARAFIAMARIACKAZNIN.COM.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiamariackaznin.com.pl Mobile Screenshot of parafiamariackaznin.com.pl Tablet Screenshot of parafiamariackaznin.com.pl

PARAFIAMARIACKAZNIN.COM.PL SERVER

I observed that the main root page on parafiamariackaznin.com.pl took one thousand four hundred and six milliseconds to stream. I could not observe a SSL certificate, so we consider parafiamariackaznin.com.pl not secure.
93.157.100.22

We diagnosed that this website is implementing the Apache os.

SITE TITLE

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web page parafiamariackaznin.com.pl states the following, "Historia powstania i Zarząd Stowarzyszenia,." I viewed that the webpage stated " Godziny urzędowania biura parafialnego oraz Katolickiej Poradni Małżeńskiej." They also said " Historia obecności relikwii i kultu św. Gianny Beretta Molla w naszej parafii. Historia naszego kościoła; ważne daty i opisy poszczególnych okresów. Galeria zdjęć z naszej Parafii." The meta header had kosciol znin as the first search term. This keyword is followed by parafia znin, Parafia NMP Królowej Polski w Żninie, and Mały Kościół Żnin which isn't as important as kosciol znin. The other words they used was Żnin. znin is included but could not be understood by web engines.

SEE SUBSEQUENT DOMAINS

Parafia Maryi - Krzyżowniki Smochowice - Ogłoszenia Parafialne

A jest Ktoś, kto może wszystko! Na dodatek pomaga za darmo! Każda Msza św. ogarnia cały świat i wszystkich ludzi. Wielka obietnica Matki Bożej Fatimskiej W Fatimie 13 lipca 1917 r.

Parafia Maszkienice p.w. św. Józefa Rzemieślnika

Pan Jezus w tajemnicy przemienienia i Milosierdzia. Peregrynacja obrazu Jezusa Miłosiernego wraz z relikwiami św. Rity oraz poświęcenie jej ołtarza 22. 30 lat Maszkienickiej Plebani 1984 2014. Nagrobek Anny i Andrzeja Skokonów fundatorów kościoła p.

Parafia Miłosierdzia Bożego Malbork

Chór Kameralny ARS Cantata z Warszawy. Zarząd oraz członkowie Akcji Katolickiej. Statut Akcji Katolickiej w Polsce. Więcej informacji w zakładce Parafia. Jak często chodzisz do kościoła? Raz na jakiś czas.

Parafia Świętej Marii Magdaleny w Międzybrodziu Bialskim - Aktualności

Spowiedź pół godziny przed każdą Mszą Święta. Wezwanie do chorego oraz namaszczenie chorych. Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. Twoja przeglądarka nie akceptuje pływających ramek! Uroczystość wprowadzenia Relikwii bł. Jerzego Popiełuszki- 24 marca 2018 r. Msza Wieczerzy Pańskiej o godz.

Parafia Matki Bożej Bolesnej w Radomiu

Intencje mszalne w dniach 19-25 marca 2018 r. Intencje mszalne w dniach 26 marca - 1 kwietnia 2018 r. Intencje mszalne w dniach 2-8 kwietnia 2018 r. Intencje mszalne w dniach 9-15 kwietnia 2018 r. V Niedziela Wilelkiego Postu - 18 marca 2018 r. VI Niedziela Wilelkiego Postu - 25 marca 2018 r. I Niedziela Wielkanocy - 1 kwietnia 2018 r. II Niedziela Wielkanocna - 8 kwietnia 2018 r. Rezurekcja, 1 kwietnia 2018 r. Czy ta prawda jest w stanie nas poruszyć? Dla każdego z nas jest prawdziwe życie z Bogiem w wi.